Pobieranie adresu IP

Skąd i jak pobrać swój adres IP? Możesz to zrobić korzystając z tego prostego narzędzia. Pobierz swój adres IP w prosty sposób.

W niektórych systemach (np. w naszym autorskim systemie CMS) istnieje czasem potrzeba wprowadzenia swojego adresu IP. Podobnie jest w systemach sklepowych typu Magento, OpenCart. Akurat o nich piszemy, bo z tych korzystamy tworząc sklepy internetowe dla naszych klientów. Najczęściej taki adres IP służy do wyświetlania stron/sklepów w wersjach w trakcie pracy - ich widok i pełna funkcjonalność są wtedy dostępne tylko dla użytkowników wchodzących właśnie z konkretnych adresów.

Czy mój adres IP jest stały?

Najcześciej staly adres IP jest rozwiązaniem dodatkowo płatnym. W większości przypadków jest przydzielany dynamicznie. Oznacza to, że co jakiś czas następuje jego zmiana. Dlatego zdarzają się sytuacje adres IP należy sprawdzać co jakiś czas czy nie nastąpiła jego zmiana. Dzieje się to zawsze w sytuacji kiedy następuje restart routera, czy też nastąpi ponowne łączenie z siecią komórkową i mobilnym internetem.

Jak pobrać swój adres IP?

Skąd i jak pobrać swój adres IP. Możesz to zrobić korzystając z tego prostego narzędzia. Zaraz poniżej, już teraz, powinien być widoczny twój adres IP. Wystarczy go skopiować i gotowe!

18.207.160.97