O nas i nasze cele


Pragniemy mówić o sobie poprzez cele jakie sobie stawiamy oraz w jaki sposób je realizujemy. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie klienta i wspomaganie go w jego rozwoju, rozwoju jego firmy - na wszystkich możliwych etapach.

Dlatego też naszą ofertę kierujemy do małych i średnich przedsiębiorstw proponując im rozwiązania efektywne na miarę ich możliwości finansowych. Gdy trzeba, proponujemy alternatywne rozwiązania tak aby mogły one jak najlepiej wykorzystać swój ograniczony budżet. Z myślą przede wszystkim o nich powstała oferta tanich stron i sklepów internetowych.

Dzięki naszej elastyczności możemy zaproponować usługi także dla dużych firm - tworząc indywidualne rozwiązania, wdrażając duże projekty. Czy to chodzi o strony internetowe, klipy wideo, poligrafię, aplikacje mobilne, marketing.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu abyśmy mogli poznać Państwa oczekiwania.


Zespół
AD-WEBCODE

Jesteśmy dla Ciebie


Zwiększ swoje szanse w internecie i mediach tradycyjnych. Nieważne czy chodzi o stronę www czy też sklep - jesteśmy tutaj po to aby twoje statystyki poszły w górę.
Skorzystaj z naszego doświadczenia aby zyskać nowych klientów, zatrzymać przy sobie już istniejących. Bo każdy klient to szansa na rozwój twojej firmy.


Nasza oferta
96%
Creativity
85%
Management
69%
Marketing
89%
Development