Projekt dla Zbigniewa Złomnika

Początek kwietnia to dobry czas na zmiany. Jako wierni fani pana Zbigniewa Złomnika przygotowaliśmy wyjątkowy projekt oddający ducha jego kanału na Youtube.

Nowoczesne strony - szyte na jedną miarę, przepełnione standardami i kanonami. Brak w tym wszystkim miejsca na świeżość, nowość. Identycznie ma się sytuacja jeśli chodzi o branżę samochodową.

Idealnie oddaje to kanał Złomnik na Youtube, który aktualnie śledzi ponad 130tys. osób. W tym nasza skromna załoga. Każde auto z historii opowiadanych przez pana Zbigniewa ma w sobie coś odkrywczego - niestandardowe rozwiązania, przyciski których funkcje trzeba odkrywać i tu i ówdzie - rudawe znamiona czasu.

A ty, jeżeli potrzebujesz czegoś standardowego - zapoznaj się z naszą ofertą stron internetowych. Zastanawialiśmy się także czy można coś zmienić w logo pana Złomnika (tym także się zajmujemy), jednak aktualne logo jest kwintesencją zaje...

Poniższy projekt to nasza propozycja wniesienia czegoś świeżego i odkrywczego do zastanego porządku świata. Uprzedzając pytanie - tak, wiemy czym jest responsywność, dobór kolorów, pozycjonowanie. Nie - nasz projekt tego nie przewiduje ;-) Lubimy być ponad standardy. Szczególnie z początkiem kwietnia.

Pozdrawiamy pana Zbigniewa Złomnika jeżeli to teraz czyta i #zawszegratem!