Projekt logo strony internetowej dla Caritas Katowice

Dla Caritas Katowice wykonaliśmy projekt logo oraz projekt strony internetowej dla jednej z ich akcji.

W ramach przygotowania nowej szaty graficznej dla jednej z ich działalności zostaliśmy poproszeni o stworzenie nowej wersji logotypu.

Jak zawsze to logo jest punktem wyjścia. Kształty, kolory i użyta czcionka zawsze są punktem przewodnim do dalszych prac. To do nich dobiera się pozostałe kolory tworząc paletę barw, która zostanie wykorzystana przy całym projekcie. Identycznie ma się sprawa z fontem wykorzystanym w logo. Wówczas ta czcionka staje się motywem przewodnim i do niej wkomponowuje się jeszcze jedną lub maksymalnie dwa dodatkowe kroje.

Następnie projekt strony głównej który z kolei staje się punktem wyjścia dla podstron, na którym zostaje powielone menu i zazwyczaj stopka, które to elementy są spójne dla całej strony internetowej. Na życzenie klienta powstały dwie wersje projektu strony głównej co pokazują dołączone zdjęcia. Przy projektowaniu strony zostało uwzględnione to że strona otrzyma także wersję mobilną.

Krótkie podsumowanie realizacji:

  • projekt nowego logo nawiązującego do aktualnego,
  • projekt strony głównej - baza dla projektu pozostałych podstron,
  • na życzenie klienta - drugi projekt strony głównej,
  • stworzenie palety barw i czcionek użytych w projekcie.

Podobają ci się nasze projekty i podejście do potrzeb klienta oraz sposób pracy? Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem oraz do kontaktu.